Maşa ile Ayı Türkçe – Maşa Diş Çektiriyor | Çizgi Film izle - Türkçe Çocuk Filmleri
Maşa ile Ayı Türkçe – Maşa Diş Çektiriyor
Maşa ile Ayı Türkçe – Maşa Diş Çektiriyor

Reklam Seçenekleri


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading ... Loading ...
Maşa ile Ayı Türkçe – Maşa Diş Çektiriyor

Reklam Seçenekleri
Çizgi Film'in Tanımı :

Güne mutlu bir şekilde uyanan ayı, saatine bakıyor ki balık tutma vakti gelmiş. Hemen oltasını kaptığı gibi aşağıya iniyor. Önce Maşa’ya yemek hazırlıyor. Fakat Maşa bir türlü Ayı’nın yaptığı yemekleri beğenmiyor. En sonunda kızan Ayı, oltasını da alıp evden çıkıyor. Maşa’nın aklına hemen birşeyler geliyor. Alabildiği kadar sepeti alıp bahçeye giden Maşa, eline ne geçtiyse sepetlere dolduruyor ve eve dönüyor.
masha-ile-ayi
Hemen topladıklarını tencereye bütün bütün atan Maşa, şekerlemeler yapıp yemeye başladı. O kadar çok yedi ki dişleri ağrıdı. Ayı balık tutmaktan eli boş bir şekilde eve döndü. O kadar üzgündü ki… Ama Maşa’nın diş ağrısı çektiğini görünce tüm üzüntüsünü unutup Maşa ile ilgilenmeye başladı.
masa dis cektiriyor
Baktı ki olmuyor dişi çekmeye karar verdi Ayı. Hemen eline oltasını aldı. Oltanın ipinin ucunu Maşa’nın şekerden çürüyen dişine taktı Maşa’yı koltuğa oturttu. Arkasını dönüp var gücüyle oltayı çeti. Arkasını dönüp baktığında Maşa koltukta değildi. Şaşkınlıkla Maşa’yı ararken oltaya takılı kaldığını farkeden Ayı bu fikirden vazgeçip Maşa’nın dişini kapıya bağlamaya karar verdi.
masha
Maşa her defasında ipten kaçıp kurtuldu çünkü çok korkuyordu. Ayı onu en sonunda dişçi kurtların yanına götürdü. Fakat oradan da kaçtı Maşa… Kaçarken düşüp yuvarlanınca dişini kazara düşürüp rahatladı…
masha ile kurt

- Masha and the Bear - Home Improvement


Facebook'ta Paylaş